טיפים

התאמת צבעים

ככלל, יש להימנע מלבוש המשתייך לקבוצת הצבע של עור הפנים. אם את שייכת לאנשים שגוון עורם שחום, נסי הימנעי מבגדים חומים, צהובים וכתומים והעדיפי כחולים, ורודים, סגולים. 
  

קוד לבוש

במקום העבודה יש להימנע מבגדים צמודים המבליטים את צורת החזה, הטוסיק, או המפשעה. זכרי כי את מייצגת את מקום ולא מייחצנת את עצמך...
 

ארגון הארון

ככלל, תמיד כדאי לוותר על שני מדפים ולתלות כמה שיותר בגדים. זכרי כי קל יותר לתפעל קולב מאשר חולצה מקופלת כשרוצים דווקא את זו שבתחתית...
 

זריקת בגדים

לא לבשת את הבגד כבר שנתיים? זה הזמן להעביר לויצו. למרות האמור מומלץ לשמור על בגדים כמו מכנסים קלאסיים, חולצה חלקה מכופתרת או ז'קט מחויט.
 

פיתויי סוף עונה

 איך לעמוד בפני פיתויי סוף העונה? לקניון או ליום קניות מומלץ להגיע עם רשימת קניות מדויקת. בדקי מה באמת חסר לך בארון והרשימה תהווה עבורך סמן ימני: גם אם הבגד עולה רק 30 שקל, אם הוא מיותר - הוא מיותר.
 

סדר ישיבה בארוחה משפחתית מכובדת

בעל הבית ישב בראש השולחן. מצד ימין שלו ישבו האורח החשוב ביותר, מולו בת זוגו, וכך בסדר יורד מבחינת החשיבות תוך הקפדה על הושבת בן-בת-בן-בת.
 

סידור סכו"ם

אז איך באמת מסדרים סכו"ם? כף וסכין מימין, מזלג משמאל. כפית ומזלג קטן לקינוח – בראש הצלחת. ניתן לאכול עם המזלג ביד שמאל, או לחתוך מראש כמה חתיכות קטנות ואז להעביר את המזלג ליד ימין ולאכול בתיאבון.
 

בגד קלאסי

כיצד בוחרים בגד קלאסי? בחרי בגדים קלאסיים מחומרים טובים בלבד על מנת שישמש אותך לאורך זמן. בחרי גיזרה קלאסית, כזו שאינה מזוהה עם אופנה מסוימת אלא עומדת בזכות עצמה כל שנה מחדש.
 

מחרוזות

כיצד להתאים מחרוזת למבנה הגוף? לאישה נמוכה אפשר שתגיע עד מעט מתחת לחזה. נשים גבוהות יכולות לענוד גם שרשראות ארוכות במיוחד. אם הצוואר כבר מעט מקומט – כדאי להימנע מללכת עם מחרוזות קצרות וצמודות.
 

ז'קט לגבר

יגיע באורכו עד מחצית הגובה בין הצווארון לבין הרצפה (כולל נעלים)
ז'קטים לגברים באים בכל מידת רוחב ועם 3 מידות אורך: לגבר גבוה = T, לגבר ממוצע = R , לגבר נמוך = S.
 

אורך שיער

לנשים נמוכות קומה ( 167 ומטה...) כדאי לבחור בתספורת קצרה ( שיער ארוך ידגיש את גובהך הנמוך ), או לאסוף את השיער עם תסרוקת לגובה כדי ליהנות מהאשליה האופטית הארוכה.
 

בחירת ליפסטיק

השפתון הוא החשוב מכל תכשירי האיפור. השוק מוצף בעשרות גוונים ועל מנת להגיע לצבע הנכון עבורך יש צורך בהרבה סבלנות. כדאי למרוח את השפתון ולחכות מספר דקות על מנת לראות האם הצבע לא משתנה בהתאם לחומציות הרוק. אדום נפלא יכול להפוך לכתום ... ועוד משהו - לא מומלץ לנסות יותר מ 3 צבעים בפעם אחת.
 

שפת גוף

לחיצת יד רפה משדרת חוסר ביטחון וחוסר רצון למגע.
יד על הפה או על האף -  הדובר מסתיר את האמת או מספר רק חלק ממנה.
 
 
שלומית תמיר בן ארי   |   מיתוג תדמית אישית     טל: 03-5588220,    052-3820678,      Shlomit@Tadmit360.com
עיצוב אתר: סטודיו עדנה ריקלין