לקבל מחמאות על המראה שלך, לשדר נינוחות, הצלחה, אלגנטיות וסגנון, לדעת שאת/אתה תמיד ניראת/ניראה במיטבך. תמיד מעביר/ה את המסר הנכון.
לקנות נכון, רק נכון, לקנות מהר, לחסוך הרבה כסף,  לארח טוב ולהנות מזה, להשיג הסכמות בנועם, בחיוך וברגיעה,  לצאת בתחושה טובה מראיון עבודה, לדעת איך להתהנהג בתרבות אחרת....

המגע שלנו עם אנשים אחרים כרוך לא פעם ביציאה מאזור הנוחות וכשקיים צורך לבנות אמון, להרשים או לשכנע - זה לא תמיד קל כשמשהו בתוכנו לא מתורגל או לא בטוח.
 
כמומחית למיומנויות תקשורת,  לוויתי באופן צמוד מאות גברים ונשים, בשוק הפרטי והמוסדי.
בעזרתי הם למדו איך להראות ולהשמע במיטבם,  איך למצות את הפוטנציאל האישי שלהם ואיך להשיג הרבה יותר הסכמות בכל סיטואציה שבה הם מעורבים.
 
אשמח ללוות גם אותך באופן צמוד בייעוץ מקצועי בנושאים הבאים.
 • לבוש וסטיילינג – ההופעה שלנו -   סגנון הלבוש, הצבעים הנכונים,, הגזרות המתאימות, האביזרים המשלימים והמראה כללי , משפיעים לא רק על האופן בו אנשים אחרים תופסים אותנו אלא גם על הדרך בה אנו מרגישים עם עצמנו.   בייעוץ לבוש,וסטיילינג אישי, בלווי לקניות או בארגון מחודש של ארון הבגדים שלך נרכיב לך מגוון מערכות לבוש מסוגננות ומחמיאות.
  לפרטים נוספים לחצ/י כאן
   
 • שפת הגוף – במפגש אימון אישי נלמד ונתרגל איך לעבוד עם שפת הגוף כדי לשדר בטחון עצמי, לעורר אמון, ולהשיג יותר הסכמות, מחוייבות ושיתוף פעולה.  נילמד לקרוא ולפענח את המסרים הלא מילוליים של בני שיחנו.
  קרא/י עוד על אימון למיומנויות שפת הגוף
   
 • הכנה לראיון עבודה – כשכל תשובה, מחווה או תנועה יכולה להשפיע על עתידך חשוב להגיע לראיון העבודה במיטבך כדי להפיק את המקסימום מההזדמנות שנפתחה בפניך.
  קרא/י עוד על הכנה לראיון עבודה
   
 • תקשורת בין אישית – בעבודה, בזוגיות, במשפחה ועם החברים -  מיומנויות התקשורת הבין אישיות שלנו הן המפתח לכל מערכות היחסים בחיינו. בסדרת פגישות אימון אישיות נתרגל איך לשנות תגובות אוטומטיות לאירועים, איך להשיג שליטה בהתנהגות גם כהרגש מציף ואיך להתנהל באופן אפקטיבי מול אנשים בעלי סגנונות תקשורת אחרים.
  קרא/י עוד על תקשורת בין אישית.
 
 
 
לפרטים ולהזמנת ייעוץ אישי  052-3820678 

ייעוץ אישי 

 
שלומית תמיר בן ארי   |   מיתוג תדמית אישית     טל: 03-5588220,    052-3820678,      Shlomit@Tadmit360.com
עיצוב אתר: סטודיו עדנה ריקלין